Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

6dresiПрезидент України Володимир Зеленський заявив, що Уряд продовжить дію тарифу на електроенергію в розмірі 1,44 грн за кВт*год для українських домогосподарств, які споживають менше 250 кВт*год за місяць. Про це він повідомив у нещодавньому відеозверненні. За його словами, у визначену межу споживання входить 80% українців.

Кабінет Міністрів України, у свою чергу, 16 квітня 2022 року ухвалив постанову № 453 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 483», якою були внесені зміни до Положення про покладення спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії.

Відповідно до зазначених змін тарифи на електроенергію для побутових споживачів не зміняться до 31 жовтня цього року включно.

Таким чином, до 31 жовтня 2022 року тарифи на електроенергію в Україні фіксуються на рівні:

  • 1,44 грн за кВт годину, у разі місячного споживання в обсязі до 250 кВт годин (включно);
  • 1,68 грн за кВт годину, у разі місячного споживання в обсязі понад 250 кВт годин.

 

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України