Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1643097387_e_lik_Фонд соціального страхування України повідомив, що Електронний реєстр листків непрацездатності Пенсійного фонду України відновив свою роботу в повному обсязі.

Усі е-лікарняні, за якими роботодавці не встигли оформити заяву-розрахунок через відсутність доступу до реєстру, тепер можуть бути опрацьовані та подані до Фонду соцстраху на оплату.

Фонд соцстраху забезпечує фінансову та медико-соціальну підтримку для мільйонів українських працівників, вагітних жінок, потерпілих на виробництві та їх родин.

В умовах воєнного стану фахівці Фонду соцстраху продовжують працювати для безперервного здійснення усіх виплат.

Оперативна інформація щодо оплати лікарняних і перерахування коштів безпосередньо на рахунки роботодавців оновлюється у телеграм-каналі Фонду соцстраху за тегами #фінансування_оперативно та #фінансування_страхувальників.

Приміщення та будівлі деяких робочих органів Фонду соцстраху зруйновані внаслідок російської агресії. Тому окремі відділення управлінь виконавчої дирекції Фонду соцстраху в областях та місті Києві наразі вимушено призупинили прийом відвідувачів та виконують роботу дистанційно. Однак більшість відділень продовжують роботу, є актуальний перелік і контакти відділень.

Також у Фонді повідомили, якщо роботодавець наразі призупинив роботу через бойові дії і не має можливості сформувати заяву-розрахунок за лікарняним, Фонд соцстраху нарахує допомогу напряму на вашу банківську картку чи спеціальний рахунок. Про те, куди варто звертатися в такому випадку та які документи необхідно подати, йдеться в посиланні Фонду.

Юридичний відділ ЦК Профспілки