Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1646139420_war1-1645699234339_17f2b517a40_original-ratio

Заява

Федерації профспілок України

24 лютого 2022 року Президент Російської Федерації ухвалив рішення про проведення так званої спеціальної військової операції із «захисту Донбасу». Вранці Росія цинічно вдерлася в нашу країну, розпочав повномасштабну війну з бомбардуванням мирних міст та військових об’єктів. Так само у 1941 році це зробив Гітлер.

Наші Збройні Сили ведуть боротьбу з військами ворога на всіх фронтах та дають їм гідну відсіч: знищені десятки танків та літаків.

Зараз вже видно, що задум на швидку окупацію країни за «кримським сценарієм» не справдився. Але гинуть воїни, мирне населення, діти вимушені переховуватися у бомбосховищах.

Тисячі українських матерів із дітьми намагаються перетнути кордон з Польщею аби зберегти життя. Десятки тисяч працівників змушені були залишити свої робочі місця, щоб стати на захист нашої Батьківщини.

Федерація профспілок України закликає всіх працівників – членів профспілок зберігати спокій, не піддаватися паніці, сумлінно виконувати свої професійні обов’язки кожному робочому місці, забезпечуючи життєві потреби населення.

Війна безпідставно розв’язана очільником Кремля не принесе йому перемоги над волелюбним українським народом, який споконвік виборював свою незалежність і здобувши її, обов’язково її захистить.

У цей складний час Україні потрібна термінова підтримка інших держав і націй, в тому числі проведення акцій профспілок перед посольствами Російської Федерації в країнах, де є організації Міжнародної конфедерації профспілок, направлення звернень до своїх урядів і політиків для створення антипутінської коаліції, невідкладне запровадження самих жорстких санкцій до Росії та надання оборонної і фінансової підтримки Україні.

Мир в Європі під загрозою. Зупинити агресора можна лише спільними зусиллями!

В єдності ми непереможні!

НІ – ВІЙНІ! МИРУ – ТАК!