Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1645162251_press-317 лютого 2022 року в інформаційному агентстві «Укрінформ» відбулася пресконференція на тему: «На шляху до соціальної, справедливої, заможної України».

Організатори – Федерація профспілок України, Національна тристороння соціально-економічна рада. Захід відбувся з нагоди Всесвітнього дня соціальної справедливості, який щорічно 20 лютого відзначається ООН задля сприяння викорінення бідності, забезпечення повної зайнятості, гідної праці, рівних прав чоловіків і жінок, соціальної справедливості.

У роботі заходу взяли участь:

  • Григорій Осовий – Співголова Національної Ради, Голова Спільного представницького органу профспілок, Голова Федерації профспілок України;
  • Анатолій Кінах – Голова Національної тристоронньої соціально-економічної ради, Голова Об’єднання організацій роботодавців України, Президент УСПП;
  • Євген Котик – Перший заступник Міністра соціальної політики України;
  • Ігор Дядюра – заступник Міністра економіки України;
  • Юлія Жовтяк – директор Державного центру зайнятості України;
  • Сергій Савчук – Національний координатор Міжнародної організації праці в Україні та інші учасники.
  • Олександр Шубін – заступник Співголови НТСЕР від профспілкової сторони, модератор

Соціальна справедливість – одна з найголовніших цінностей суспільства, запорука його стабільності й благополуччя. Саме таку думку висловлювали спікери заходу. І держава має створювати умови для забезпечення повної продуктивної зайнятості, надаючи достатню кількість робочих місць і гарантуючи гідні умови праці та гідну її оплату.

Спікери обговорили шляхи вирішення актуальних соціальних та економічних проблем в Україні, досягнення суспільного миру, єдності та злагоди, заходи щодо забезпечення соціальної справедливості та сталого розвитку української держави.

Питання, яким найбільше було приділено увагу – міжнародні соціальні стандарти, виклики та відповіді для української економіки, ринок праці та трудова міграцію, програми захисту від безробіття та активні програми зайнятості, прогрес соціального захисту і забезпечення в Україні тощо.

Профспілки є зацікавленою стороною соціального діалогу і в питанні врегулювання трудових прав працівників. Нині у Верховній Раді перебувають законопроєкти №№5371, 5388, які мають збалансувати трудові відносини між роботодавцями і працівниками, зауважив очільник Федерації профспілок України.

 

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України