Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1645114234_sem2-42Саме за такою назвою 17 лютого 2022 року у Zoom-форматі відбулася презентація інформаційно-просвітницького проєкту Профспілки працівників освіти і науки України спільно з ГО «Інститут громадської освіти та праці» за підтримки Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

Участь у презентації взяли координатори проекту від організацій: Ольга Чабанюк – заступниця Голови Профспілки, Віталій Копиш – голова ГО «Інститут громадянської освіти та праці», Маргарита Литвин – проектна координаторка Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, Володимир Ковальчук – юрист Підприємства «НМЦ» профспілок та понад 65 голів студпрофкомів закладів вищої освіти, профспілкових лідерів та активістів з усіх областей країни.

Розпочинаючи роботу заходу Ольга Чабанюк поінформувала, що проект розроблено для тих студентів, які поєднують здобуття освіти з роботою чи підробітком, а також профспілкових активістів.

Ініціатива буде реалізовуватися впродовж 2022 року. Уже заплановано 5 регіональних вебінарів-тренінгів та підсумкова конференція на звершення. Вебінари будуть проведені відповідно до регіонального принципу: 2 – у лютому, 3 – будуть проведені у березні цього року.

Віталій Копиш та Володимир Ковальчук презентували молоді результати опитування працюючих студентів щодо деяких аспектів трудових відносин, яке було проведено у минулому році. За результатами цього опитування було упорядковано онлайн посібник для молоді.

Маргарита Литвин розповіла про роботу українського представництва Фонду Фрідріха Еберта і підкреслила, що Фонд підтримує молодь, яка працює, у прагненні знати більше про свої права та зуміти не допустити їх дискримінації.

Організатори поінформували учасників заходу про основні етапи проекту. Партнери також планують провести воркшопи, квізи та консультації молоді у питаннях захисту прав на робочому місці. Паралельно йтиме робота над медійною продукцією (відеоролики, плакати, пам’ятки), яка допоможе працюючій молоді краще зрозуміти механізми протидії дискримінації та захисту своїх прав.

 

 

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України