Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

DO_002220220208_112524

На початку лютого в Будинку профспілок було відзначено День Обласного об'єднання профспілок. Саме в цей день рівно 31 рік тому було ухвалено Декларацію про нові принципи діяльності облпрофцентру, яка заклала підвалини його діяльності в нових історичних умовах. Також на зборах, на яких були присутні профактивісти членських організацій, ветерани, представники соціальних партнерів, - згадали й про ще одну важливу дату – 115-річчя зародження профспілкового руху Придніпров’я.

У заході взяли участь заступник голови Федерації профспілок України Євген Драп’ятий та керівник прес-центру ФПУ Юрій Робота.

Привітавши всіх з цією датою, голова облпрофобєднання Віталій Дубіль відзначив що, незважаючи на всі труднощі, профспілки Дніпропетровщини роблять все можливе для вирішення нагальних проблем трудових колективів, створення належних умов праці та її гідної оплати, забезпечення соціальних гарантій. «Разом - ми сила!» головний лозунг дніпропетровських профспілок як ніколи є зараз актуальним.

Заступник голови Федерації Євген Драп’ятий оголосив Привітання від голови ФПУ Григорія Осового з нагоди 115-річчя зародження профспілкого руху Придніпров’я, у якому відзначається, що профспілки Дніпропетровщини були й залишаються в авангарді профспілкового руху України.

З привітаннями також звернулися голови - ЦК профспілки металургів і гірників України Олександр Рябко та ЦК профспілки «Космомаш» Віктор Гармаш, керівник прес-центру ФПУ Юрій Робота, голова обласної тристоронньої соціально-економічної ради і керівник Федерації роботодавців області Віктор Сергєєв та інші.

З нагоди визначної дати великій групі профспілкових працівників та активістів було вручено нагороди ФПУ та обласного профоб’єднання. Від Дніпропетровської обласної організації Профспілки нагрудним знаком Федерації профспілок України «Профспілкова відзнака» нагороджено Казанцеву Тетяну Анатоліївну - заступника головного бухгалтера обкому Профспілки, Почесною грамотою ФПУ нагороджено Матюхіну Ларису Іванівну – голову Межівської територіальної організації Профспілки, Нечипоренко Ілону Андріївну - головного спеціаліста з соціально-економічних питань обкому Профспілки, нагрудним знаком Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок «Профспілкова пошана» - Селегея Андрія Миколайовича - голову профспілкової організації Національної металургійної академії України.

 

DO_0122220220208_110825

DO_0222220220208_110659

DO_0322220220208_120226

DO_0422220220208_120957