Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1642401869_spivchuttaОбласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України висловлює глибоке співчуття рідним, близьким з приводу тяжкої втрати – смерті Олександра Івановича Лисова (06.08.1952 – 31.01.2022).

У 69 років перестало битися серце професіонала, невтомного трудівника профспілкового руху – колишнього голови Нікопольської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Лисова Олександра Івановича.

З 1970-тих років він розпочав свій трудовий шлях, а з 1995 – профспілкову діяльність. Олександр Іванович пропрацював у профспілковому русі понад 20 років. Заслуги Олександра Івановича були відзначені багатьма почесними грамотами, профспілковими нагородами.

Світла пам'ять про Олександра Івановича назавжди залишиться в серцях усіх тих, хто знав, працював з цією чудовою людиною.

 

300x