Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

pr_000122_3695

26 січня 2022 року у Будинку профспілок за ініціативою  Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок відбувся профспілковий семінар на тему «Актуальні питання в законодавстві України».

 

Учасників семінару привітав голова облпролфоб’єднання Віталій Дубіль, який наголосив на існуючих проблемах у соціально-економічній сфері, зокрема, скорочення на підприємствах виробництва та збільшення неповної зайнятості, погіршення ситуації в сфері трудових відносин, організації роботи у умовах епідемії під час оголошеного карантину. З лекцією на тему семінару виступив адвокат, доктор наук у галузі права Дмитро Поповський. Він розповів про зміни та  судову практику в сфері трудового законодавства. При цьому особлива увага приділилась дуже актуальному сьогодні, на фоні пандемії короновірусу, питанню щодо відсторонення працівників від роботи у разі відмови від вакцинації, що породжує правові колізії та конфліктні ситуації. На думку, лектора, саме законодавець повинен, нарешті, внести повну ясність у цю справу. Доктор наук Д. Поповський відповів також на численні запитання слухачів.Від обласної організації Профспілки участь у зазначеному заході взяли працівники апарату обкому Профспілки юрисконсульт Андрій Швець, головний фахівець Ілона Нечипоренко, представники Служби правової допомоги Центрального комітету Профспілки голова Кам’янської організації Профспілки Ірина Небосенко та голова Магдалинівської територіальної організації Профспілки Ігор Руденко.

 

pr_0120220126_100301_1

pr_03

pr_023695