Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1642583660_sharan-barouГенеральний секретар Міжнародної конфедерації профспілок (МКП) підбила підсумки року, який, як і 2020, пройшов в умовах пандемії COVID-19.«Занадто багато працюючих людей опинилися в пастці конфліктів, бідності, проблем зі здоров'ям, у тому числі через низькооплачувану, незахищену і часто небезпечну зайнятість», – каже Шаран Барроу.

Втрата мільйонів робочих місць, зростання неформальної зайнятості, посилення ксенофобії, яка погрожує життю мігрантів, біженців та інших уразливих груп – все це показує очевидну неефективність глобального управління, підкреслила генеральний секретар МКП. Вона заявила, що уряди нерідко ігнорують та зневажають основоположні права людини, у тому числі на гідну працю. Тим самим уряди не лише не виправдовують очікування найманих працівників, а й ризикують майбутнім, загрожуючи стабільності економік.

Глава МКП зазначила, проте, що профспілки багато чого досягли у минулому році. «Незважаючи на нападки на профспілки у багатьох країнах та тяжкі наслідки пандемії для робочих місць, членство у профспілках зберігається, а в деяких місцях навіть зростає. Виявляється все більший тиск на транснаціональні компанії та контролюючих їх олігархів для того, щоб вони забезпечували гідну роботу у своїх ланцюжках поставок, і уряди знижують податкові ставки для таких компаній», – вважає Шаран Барроу. Вона наголосила, що профспілки змусили світ зрозуміти: боротися проти зміни клімату можна тільки тоді, коли потреби трудящих і проблеми, що їх хвилюють, будуть повною мірою враховуватися, і в економіці почнеться «справедливий перехід» (створення гідних робочих місць, безпечних в аспекті впливу на клімат).

У рамках Міжнародної організації праці профспілки успішно виборювали досягнення прогресу з важливих питань. Йдеться, зокрема, про отримання кваліфікації та можливості навчання протягом усього життя, про боротьбу з економічною нерівністю, про поширення соціального захисту на всіх працівників та реалізацію амбітної програми дій МОП під час пандемії.

«Ці наші глобальні перемоги знаходять дзеркальне відображення у перемогах профспілок у безлічі питань на національному, регіональному та місцевому рівні», – наголосила Барроу.

 

 

 

За матеріалами – ФПУ