Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

300_5.-Z-NOVIM-ROKOM

Шановні колеги, дорогі спілчани!

Щиро вітаємо Вас із прийдешніми Новорічними святами.

Нехай новий рік увійде у ваші оселі добрим й радісним, буде щедрим на чудові події та приємні несподіванки, принесе із собою гарні новини, додасть наснаги та натхнення, а також наповнить серце добром та вірою у здійснення заповітних мрій та сподівань.

Бажаємо Вам міцного здоров’я й витримки, добра й удачі, впевненості у майбутньому, щирих друзів та близьких людей поруч.

Щедрих Вам Новорічних та Різдвяних свят, славної долі та щасливого Нового року!


З повагою

голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки

Сергій КОЗОРОГ