Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1607636842_745x390-7-about-moneyВерховна Рада України ухвалила Постанову про внесення змін до своєї постанови «Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів» щодо зміни розміру іменних стипендій парламенту та уточнення окремих термінів (№ 6413).

За рішення проголосували 318 народних депутатів із 340, зареєстрованих в сесійній залі.

На здобувачів чекають такі академічні стипендії Парламенту:

3320 грн на місяць для студентів закладів фахової передвищої освіти, які здобувають рівень «молодший спеціаліст», освітні ступені «фаховий молодший бакалавр», «молодший бакалавр» і «бакалавр»;

4400 гривень на місяць для студентів закладів вищої освіти та наукових установ, які здобувають ступені «молодший бакалавр», «бакалавр» або «магістр».

Крім того, встановлюється, що стипендії призначаються згідно з наказами керівників центральних органів виконавчої влади, в межах квот, встановлених Міністерством освіти та науки України для закладів фахової передвищої та вищої освіти, щорічно з 1 вересня на один навчальний рік за результатами літнього семестрового контролю попереднього навчального року і виплачуються за рахунок коштів, передбачених у загальному фонді державного бюджету для виплати академічних стипендій.

Постанова набирає чинності з дня її прийняття та застосовується з 1 січня 2022 року.