Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

oxorona_00112021ІІІ етап трьохденного навчання з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності в форматі онлайн-конференції в програмі «ZOOM» розпочався 22.11.2021 року..Сьогодні  останній день навчання. Попереду, 1 грудня 2021 року  - іспит.

Перший день навчання відкрив голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України та голова комісії Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України з перевірки знань з охорони праці та безпеки життєдіяльності Козорог Сергій своїм привітальним словом до слухачів курсів.

Навчання проводять фахівці Дніпровської академії неперервної освіти Дніпропетровської обласної ради Ковальчук Ірина Михайлівна, доцент кафедри, Колесник Наталя Володимирівна, старший викладач, Нікульченко Віктор Володимирович, старший викладач.

Нагадуємо!!! Навчання проводиться для голів профспілкових організацій та представників профспілки з питань охорони праці первинних профспілкових організацій нашої Профспілки.

 

oxorona_0120211122_140655

oxopona_02

oxorona_03112021