Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1636360891_luda1Завідувачка відділу експертно-правової роботи Профспілки працівників освіти і науки України Людмила Липець взяла участь у прямому ефірі програми «Сьогодні Ранок» каналу Україна 24.

У програмі ведучі разом із гостями обговорюють головні новини дня та актуальні події, аналізують різноманітні думки щодо ситуації в країні.

Завідувачка відділу прокоментувала питання карантинних обмежень Уряду та умови роботи працівників установ і закладів освіти у зв’язку з цим.

Зокрема, було наголошено, що відсторонення освітян від роботи може спричинити непередбачувані ситуації та порушення перебігу освітнього процесу. Тому важливим насамперед є унормування ситуації шляхом широкого оприлюднення чітких документів та алгоритму дій від органів влади.

Насамкінець розмови Людмила Липець наголосила, що вакцинація – добровільна справа і зона відповідальності кожного громадянина.

 

 

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України