Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

OS_001021_1633Питання «Трансформації діяльності дитячого заміського оздоровчого табору «Лісова казка» в умовах сьогодення» було головним на семінарі, який проходив на початку жовтня на базі дитячого заміського оздоровчого табору «Лісова казка». У семінарі брали участь голови первинних профспілкових організацій Дніпропетровської районної організації Профспілки та Царичанської територіальної організації Профспілки.

Табір, одягнений у різнокольорові фарби осені, гостинно зустрічав учасників семінару музичним привітанням, фотозоною, яскравою алеєю, яка була реконструйована протягом вересня місяця. Модератори заходу подарували всім галстуки різних кольорів. Із вітальним словом до присутніх звернувся голова обласної організації Профспілки Сергій Козорог. Він наголосив що, табір відкритий для усіх бажаючих. Вже багато років робота в таборі проводиться за різними напрямами, які спрямовані на розвиток креативності, вербального та емоційного інтелектів, творчих здібностей, зміцнення здоров’я дітей.

У програму семінару входила екскурсія табором, яку провела фахівець обкому Профспілки Вікторія Швець. В літній період вона очолює табір, і як ніхто розуміється на питаннях оздоровчої та виховної роботі в ньому.

Цікавою подією стала робота присутніх у локаціях з презентацією та захистом проєктів. Було висловлено багато пропозицій, побажань стосовно першочергових заходів направленим на покращення матеріально - технічної бази табору, методи залучення дітей працівників галузі до відпочинку в ДЗОТ «Лісова казка». Жваве спілкування учасників вивело на питання популяризації Профспілки через оздоровлення дітей.

Перебування у таборі подарувало всім незабутні почуття.

Пленарна частина заходу проходила у «Санаторію «Курорт Орлівщина». Розглядались актуальні питання діяльності первинної профспілкової організації: основи організаційної структури Профспілки, колективні відносини у закладі, правила внутрішнього трудового розпорядку, фінансове забезпечення роботи профспілкової організації. Всі матеріали були розроблені фахівцями апарату обласного комітету Профспілки та надані учасникам на електронних носіях. На при кінці семінару учасники ознайомились з лікувальною та оздоровчою базою санаторію.

 

OBS_011021

OBS_021021

OBS_03021

ROBS_041021

OBS_041021

OBS_061021

OBS_09_10

ROBS_1010

OBS_111021V