Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

OP_300_10З 18 по 20 жовтня проходив другий етап навчання з охорони праці , безпеки життєдіяльності, в форматі відеоконференції, програмі ZOOM. Навчання проводили  фахівці Дніпровської академії неперервної освіти Дніпропетровської обласної ради Ковальчук Ірина Михайлівна, доцент кафедри, Колесник Наталя Володимирівна, старший викладач, Нікульченко Віктор Володимирович, старший викладач.

Сьогодні, 27 жовтня 2021,  проходить другий етап  іспиту з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності для представників Нікопольської міської, Криничанської територіальної, Солонянської об’єднаної організацій, Індустріальної, Новокодацької, Соборної районних організацій Профспілки міста Дніпра, профспілкових організацій ДМетАУ та фахового коледжу економіки та бізнесу.

Враховуючи карантині обмеження, що зумовлені введенням в Дніпропетровській області червоної зони, іспити проводяться в форматі онлайн-конференції в програмі «ZOOM». Незважаючи на певні технічні труднощі проведення іспиту проходить в діловій, конструктивній обстановці.

Члени комісії приємно вражені рівнем підготовки представників профспілки з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.

OP_01400_20211027_101916

OP_021021