Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

10-680_3007 жовтня 2021 року – у Всесвітній день дій за гідну працю – у Києві відбулася всеукраїнська акція протесту профспілок проти політики влади щодо утискання прав та гарантій людей праці. Федерація профспілок України очолила протестну ходу від всеукраїнських профспілок різних галузей та профоб’єднань, яка пройшла центральними вулицями столиці до Будинку Уряду. Біля Кабінету Міністрів України власне і відбувся мітинг, на якому озвучено профспілкові вимоги до влади від усіх галузей.

Делегація  освітян Дніпропетровщини на чолі з головою  Дніпропетровської обласної організації Профспілки Сергієм Козорогом взяла  солідарну участь у акції. Активну участь у заході  під  девізом  – «Захистимо свої трудові права і свободи на об’єднання в профспілки. Здобудемо краще життя!» взяли профспілкові активісти від  Вільногірської, Жовтоводської, Кам'янської, Новомосковської міських організацій, Верхньодніпровської, Криничанської, Магдалинівської, Межівської, П'ятихатської, Царичанської територіальних організацій, Дніпропетровської, Синельниківської районих організацій, Солонянської об'єднаної організації, Новокодацької, Соборної, Шевченківської районних організацій м.Дніпра, профспілкових організацій Криворізького державного педагогічного університету, Українського державного хіміко-технологічного університету, Машинобудівного коледжу .

Делеговані представники пішли на зустріч із керівництвом Уряду. Серед них – заступник Голови Профспілки працівників освіти і науки України Ольга Чабанюк. У зустрічі з представниками профспілок брали участь Перший віце-прем'єр-міністр України – Міністр економіки України Олексій Любченко, Міністр соціальної політики України Марина Лазебна, голова Національної тристоронньої соціально-економічної ради Анатолій Кінах, Голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник.

12-244_400

11-472_400

10-680_400

13-155_400