Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

OP_09092129.09.2021 року комісією Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України було проведено іспит з питань з охорони праці, охорони здоров'я, пожежної безпеки, радіаційної безпеки, гігієни праці, виробничої санітарії, поводження в надзвичайних ситуаціях, безпеки дорожнього руху. Перевірка знань проходила у Будинку профспілок, у трьох локаціях. Загалом у тестуванні прийняли участь 92 особи.

З вітальним словом до присутніх звернулися голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Козорог та заступник начальника відділу Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Володимир Петровенко. Вони побажали усім успішного проходження тестування.

Результати проведення тестів засвідчили засвоєння теоретичного матеріалу, оскільки всі зареєстровані учасники успішно пройшли випробування.

Вітаємо всіх учасників - профспілкових активистів!

 

OP_010921

PO-040921

OP_020921V

OP_030921

060921