Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

oP_002209За ініціативою обласного комітету Профспілки, виконуючи статутні завдання та положення Основних напрямів діяльності Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України 20 вересня 2021 року розпочався перший етап навчання з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, в форматі відеоконференції в програмі ZOOM.

З вітальним словом до слухачів звернувся голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки Сергій Козорог , він побажав плідної роботи слухачам, наголосив на сучасних пріоритетах роботи обласної організації Профспілки, підкреслив, що одним з головних її завдань є створення сприятливих та безпечних умов для роботи членів нашої Профспілки.

Навчання проводилося для голів профспілкових організацій та представників профспілки з питань охорони праці первинних профспілкових організацій міст Нікополь, Вільногірськ, Покров, Тернівка, районів області Верхньодніпровського, Межівського, Петриківського, П'ятихатського, Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» Дніпровського державного технічного університету Криворізького національного університету, Автотранспортного коледжу «Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», Коледжу економіки та бізнесу Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Дніпровської академії неперервної освіти. за участю членів відповідної комісії:

Практична частина проходить впродовж трьох днів 20, 21 та 22 вересня/

Навчання проводять фахівці Дніпровської академії неперервної освіти Дніпропетровської обласної ради Ковальчук Ірина Михайлівна, доцент кафедри, Колесник Наталя Володимирівна, старший викладач, Нікульченко Віктор Володимирович, старший викладач.

За програмою навчання слухачі отримають інформацію з питань: «Законодавство України про охорону праці», «Системний підхід в організації роботи з охорони праці», «Безпека праці в галузі освіти».

Після закінчення навчання буде проведено перевірку знань, вручення відповідних посвідчень. Іспити відбудуться 29 вересня 2021 року     о 9.30 на базі Будинку профспілок у м. Дніпро.

OP_012209

OP_0209_BURST2