Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1631004470_jobУ пандемію було втрачено понад 200 мільйонів робочих місць, ще 100 мільйонів як і раніше знаходяться в категорії ризику, а велика кількість безробітних, переважна більшість з яких складають жінки, просто вибувають з ринку праці.

Такі цифри наводить Міжнародна конфедерація профспілок і у Всесвітній день дій за гідну працю – 7 жовтня – закликатиме кожен уряд розробити плани щодо створення робочих місць.

Генеральний секретар МКП Шаран Барроу заявила, що уряди країни повинні мати один головний пріоритет – робочі місця. Їм необхідно повернутися до повної зайнятості, адже це забезпечує основу економічної безпеки і соціальної справедливості.

Створення 565 мільйонів робочих місць до 2030 року

Вимога Міжнародної конфедерації профспілок – це досягнення мети створення 565 мільйонів робочих місць і формалізації не менше половини неформальних робочих місць до 2030 року. Це єдиний спосіб досягти Цілі №8 в галузі сталого розвитку ООН, адже досягнення цієї цілі є ключем до досягнення інших цілей сталого розвитку.

Профспілки закликають уряди в терміновому порядку сісти за стіл переговорів з профспілками, роботодавцями та іншими сторонами і встановити амбітні цілі щодо створення та збереження робочих місць. А потім їм необхідно досягти цих цілей, забезпечивши створення екологічних робочих місць, щоб стабілізувати планету і створити економіку з нульовими викидами вуглецю.

Особливу увагу варто приділяти зайнятості у життєво важливих сферах – як то догляд за людьми, інфраструктура. Вимога МКП щодо робочих місць цілком досяжна, зокрема, якщо уряди проводять справедливу податкову політику, а не дозволятимуть невеликій кількості людей збирати сотні мільярдів доларів, уникаючи сплати податків. Саме цей дохід може дати поштовх у створенні робочих місць.

Новий суспільний договір

Світовий ринок праці зламаний. Уряди не змогли регулювати роботу і залишили поза увагою мету щодо повної зайнятості. Зайнятість сьогодні ще більш нестабільна, аніж була до пандемії. Це вимагає зміни правил, щоб люди були захищені від зростаючої експлуатації і великої незахищеності.

«Робочі місця абсолютно необхідні для відновлення і підвищення стійкості, необхідної в усьому світі для боротьби з пандемією та іншими загрозами існування людства. Створення робочих місць займає центральне місце в Новому суспільному договорі, поряд із правами, соціальним захистом, рівністю та інклюзивності. Всесвітній день дій за гідну працю посилить заклик «Справедливі робочі місця» і, як зазначається в брифі нашої кампанії, допоможе подолати кризу неформальності», – заявила Генеральний секретар МКП Шаран Барроу.

 

За матеріалами – сайт МКП