Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

pr_0008_20210811_112843Задля визначення тактики дій у поточній суспільно-політичній ситуації та організації подальшої роботи, 11 серпня 2021 року, у режимі онлайн, відбулося засідання президії обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України.

На порядок денний  були винесені наступні питання :

• скликання ІІІ пленуму обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України.

• зарахування кандидатів до Служби правової допомоги Профспілки працівників освіти і науки України.

• проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності представників профспілок.

• участь делегації профспілкових представників обласної організації Профспілки у серпневому Форумі «Освіта Дніпропетровщини 30: вектор якості та успіху».

• виділення коштів для реконструкції центральної алеї дитячого оздоровчого табору «Лісова казка».

Члени президії затвердили дату та порядок денний чергового пленуму обласного комітету Профспілки.

Розглянули питання про зарахування до складу Служби правової допомоги Профспілки працівників освіти і науки України, з метою удосконалення роботи Служби, кандидатів від обласної організації Профспілки ( див.постанову у розділи «Постанови пленумів, президії) .

З метою активізації роботи первинних профспілкових організацій по організації навчання представників профспілок з питань охорони праці затверджено план проведення навчання.

Президія погодила список делегації профспілкових представників обласної організації Профспілки , які приймуть участь у серпневому формі освітян Дніпропетровської області «Освіта Дніпропетровщини 30: вектор якості та успіху».

Насамкінець заходу президія ухвалила доленосне рішення, щодо реконструкції центральної алеї у дитячому заміському оздоровчому таборі «Лісова казка». Кошти виділені, робота розпочалася.

Засідання президії пройшло в діловій, конструктивній атомосфері..

 

pr_01_20210811_112246

pr_02_20210811_112843