Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

P_0008213«Соціальний діалог – це реальний шлях до змін на краще, і саме цей шлях буде і надалі пріоритетним у взаєминах з Департаментом освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації при вирішенні нагальних проблем функціонування освітньої галузі, створення гідних умов праці та навчання спілчан», – з таким налаштуванням голова обласної організації Профспілки Сергій Козорог розпочав роботу пленуму обласного комітету Профспілки 16 серпня 2021 року. У роботі заходу взяв участь директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олексій Полторацький, якій у своєму  виступі  підкреслив , що Угода має нові положення, які будуть втілюватися у життя спільно з профспілкою.

На порядок денний було винесено наступні питання  - про стан виконання Угоди між департаментом освіти і науки Дніпропетровської державної адміністрації та Дніпропетровським обласним комітетом Профспілки працівників освіти і науки України на 2016-2020 роки та Угоду між департаментом освіти і науки Дніпропетровської державної адміністрації та Дніпропетровським обласним комітетом Профспілки працівників освіти і науки України на 2021-2025 роки; - про Положення про Дніпропетровську обласну організацію Профспілки працівників освіти і науки України.

Голова обласної організації Профспілки С. Козорог розповів про етапи роботи над проєктом Угоди. Він зазначив що колективно-договірне регулювання трудових відносин залишається важливою формою соціального партнерства.

Учасники пленуму схвалили нову Угоду до підписання. Церемонія підписання відбудеться на серпневому форумі освітян  Дніпропетровщини.

Також було прийнято Положення про Дніпропетровську обласну організацію Профспілки.

 

P_0108213

P_03082164

P_0408215

P_070821

P_080821_100550