Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

forum_00_DSC_5792_117 серпня 2021 року у мальовничому місці Дніпропетровщини, с. Орлівщина, на базі дитячого оздоровчого центру соціальної реабілітації санаторного типу «Перлина Придніпров’я» відбувся серпневий форум освітян Дніпропетровської області «Освіта Дніпропетровщини 30: вектори якості та успіху». Основним змістом якого були нові підходи та форми управління освітою, пошук сучасних інструментів освітнього менеджменту для забезпечення функціонування сталого розвитку освітньої сфери в умовах сучасних викликів. В заході брали участь керівники облдержадміністрації та облради, депутати обласної ради, керівники органів управління сільських, селищних та міських рад, райдержадміністрацій, установ освіти та органів, з якими співпрацюють заклади освіти, керівники комунальних закладів освіти обласної ради, представники засобів масової інформації.

Від профспілкової сторони були присутні працівники апарату Дніпропетровського обласного комітету Профспілки, голови міських, територіальних, районних організацій Профспілки, первинних профспілкових організацій закладів вищої освіти Дніпропетровщини.

Розпочався Форум масштабним флешмобом «Ти у мене єдина». Потім учасники для обміну думками та досвідом розійшлися по локаціях.

Форум проходів у дискусійному форматі, за участю зовнішніх експертів, що дало можливість з позицій різних сторін проаналізувати стан розвитку освітньої галузі області, виявити ризики та запропонувати інструменти їх мінімізації, окреслити проблемні питання та визначити шляхи їх вирішення як на місцевому, так і регіональному рівні, напрацювати з урахуванням регіонального досвіду пропозицій для розгляду на держаному рівні.

У рамках основної частини, під час проведення панельної дискусії «Аналізую. Вивчаю. Обмінююсь досвідом. Пропоную», відбулося підписання Угоди між Департаментом освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпропетровським обласним комітетом Профспілки працівників освіти і науки України на 2021-2025 роки.

Голова обласної організації Профспілки Сергій Козорог привітав присутніх, висловив бачення розвитку плідної та довготривалої співпраці, завдяки якій будуть успішно реалізовані плани. За кращі досягнення у співпраці щодо соціально-економічного захисту освітян Почесною грамотою обласного комітету Профспілки були нагороджені соціальні партнери - начальники відділів освіти Софіївської, Магдалинівської, Межівської, Солонянської, Тернівської, Кам’янської громад.

 

forum_0120210817_091109

forum_0208_20210817_092339

forum_030820210817_093951

forum_04_20210817_094511

forum_0520210817_095137

forum_06_20210817_125708

forum_07_20210817_125524