Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

f_0020210817_12541717 серпня 2021 року підписано нову Угоду між Департаментом освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпропетровським обласним комітетом Профспілки працівників освіти і науки України на 2021-2025 роки. Текст Угоди був розроблений спільною комісією, до якої увійшли представники профспілкової сторони та Департаменту освіти і науки та схвалений на ІІІ пленумі комітету обласної організації Профспілки 16 серпня 2021 року. На підписані Угоди сторонами були озвучені пріоритетні напрямки співпраці, її нові позиції, які будуть втілюватися в життя.

Підписи на документі поставили директор департаменту освіти і науки Олексій Полторацький та голова обласної організації Профспілки Сергій Козорог.

Церемонія підписання Угоди проходила в діловій, конструктивній обстановці на серпневому формі освітян Дніпропетровської області «Освіта Дніпропетровщини 30: вектори якості та успіху». На форум були присутні керівники облдержадміністрації та облради, депутати обласної ради, керівники органів управління сільських, селищних та міських рад, райдержадміністрацій, установ освіти та органів, з якими співпрацюють заклади освіти, керівники комунальних закладів освіти обласної ради, представники засобів масової інформації.

Від профспілкової сторони були присутні працівники апарату Дніпропетровського обласного комітету Профспілки, голови міських, територіальних, районних організацій Профспілки, первинних профспілкових організацій закладів вищої освіти Дніпропетровщини.

Обласна організація Профспілки висловлює впевненість в продовжені конструктивного діалогу з соціальним партнером – Департаментом, з метою поліпшення соціально-економічного захисту та добробуту освітян.

 

f-01082120210817_125056

f_030821_20210817_125309

f_020821_125417