Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

045_3009 липня дитячий оздоровчий табір “Лісова казка” прийняв першу зміну дітей працівників галузі освіти Дніпропетровщини!

Пандемія коронавірусу змінила звичний стан речей і поставила свої умови. Але ми у Дніпропетровській обласній організації Профспілки працівників освіти і науки України вірили у те, що поступово все налагодиться.

І от, у 2021 році, нарешті дозволили працювати дитячим таборам. Це неймовірно важливо, адже останні два  роки  для всіх були непростими. Особливо для школярів - вони мали швидко і ефективно адаптуватися до численних змін і обмежень.

Саме тому наша організація доклала усіх зусиль, аби діти галузі освітян області відпочили, оздоровилися і отримали масу нових емоцій у дитячому заміському оздоровчому таборі “Лісова казка”. Саме сьогодні там почалася оздоровча зміна - більше ніж двісті дітей приїхали за новими враженнями!

Табір знаходиться у Новомосковську. Ми активно готувалися, аби забезпечити дітям комфортне перебування та яскраві враження. Великим плюсом стала сама територія із справжнім чистим лісовим повітрям. Дітей чекають справжні пригоди - конкурси, виступи, активний відпочинок та найприкольніші вожаті!

У таборі дитина активно пізнає світ, загартовується, знаходить нових друзів та стає більш самостійною. Чого ми і бажаємо нашим юним відпочивальникам. В добру путь!

А всіх, хто в цьому році не потрапив до “Лісової казки”, запрошуємо до нас на відпочинок та оздоровлення в наступному році!

 

9037400

6854400

4958400

184400