Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

00_0621_100_3024Ім’я Оксани Рудковської добре відоме творчій громадськості не тільки Дніпропетровщини, а й різних куточків нашої країни. Без її участі ось уже багато років не відбувається майже жодного мистецького фестивалю.

В очолюваному О.Рудковською Палаці студентів Дніпровського національного університету ім. О.Гончара діє сьогодні чимало музичних та інших творчих «народних» і «зразкових» самодіяльних колективів, в яких займаються сотні студентів багатьох вишів Дніпра. Вони неодноразово ставали переможцям міжнародних та всеукраїнських фестивалів.

100 3024І ось багаторічна плідна робота пані Оксани знайшла належну оцінку. Нещодавно вона була відзначена почесним знаком Федерації профспілок України «За досягнення в аматорському мистецтві».

Високу нагороду директорці Палацу студентів було вручено в останній день травня на сцені Дніпровського театру драми та комедії під час підбиття підсумків першого всеукраїнського фестивалю дитячих театрів, членом журі якого вона була.

Почесний знак їй вручили голова облпрофоб’єднання Віталій Дубіль та голова обкому профспілки освітян Сергій Козорог, які подякували Оксані Володимирівні за її активну громадянську позицію, самовіддану роботу на творчій ниві, значний внесок у виховання талановитої студентської молоді, а також побажали їй нових досягнень.

 

Прес-центр Дніпропетровського

облпрофоб’єднання

400_0106100_3024