Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1618568308_traven_Останній місяць весни подарує українцям традиційно тривалі вихідні дні. У травні 2021 року нас очікує 13 вихідних і 18 робочих днів. Так, українці матимуть аж 13 вихідних днів, які припадають відповідно на 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 15, 16, 22, 23, 29 та 30 травня.

Відповідно до ст. 73 КЗпП на підприємствах, в установах, організаціях робота не проводиться у такі святкові та неробочі дні, серед яких у травні:

субота і неділя 1 і 2 травня переноситься на понеділок і вівторок 3 і 4 травня;

вихідний день у неділю, 9 травня – на понеділок, 10 травня;

Адже якщо святковий або неробочий день збігається з вихідним днем, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого. Тож додатковими вихідними будуть 3, 4 та 10 травня.

Пов’язано це з пізнім Великоднем, який відзначається цьогоріч 2 травня, Днем праці – 1 травня та Днем Перемоги – 9 травня.

Цікаво, що за роки незалежності України «травневий» Великдень був п'ять разів – у 1994, 2002, 2005, 2013 та у 2016 роках.

Як уже повідомлялося, Держпраці пояснила порядок переносу робочих днів у 2021 році у зв’язку зі святами.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України