Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

PR_60003202124 березня 2021 року відбулося засідання президії обласного комітету Профспілки в у режимі відеоконференції у програмі ZOOM. Були розглянуті ряд важливих питань діяльності організації.

Члени президії заслухали виконання бюджету обласного комітету Профспілки за 2020 рік.

Наступним важливим питанням було обговорення здійснення Програми оздоровлення та відпочинку у 2021 році в умовах пандемії.

Заслухано інформацію про стан підготовки до оздоровчого сезону заміського дитячого табору «Лісова казка» та здійснення оздоровлення дітей згідно замовлень від організаційних ланок у залежності від епідеміологічної ситуації.

Президія розглянула інші робочі питання і прийняла відповідні рішення.

 

PR_601032021

PR_602032021