Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

union_house17 березня 2021 у Будинку профспілок відбулась зустріч членів президії обласного об’єднання профспілок з керівником обласного відділення Національної служби посередництва і примирення Ігорем Чубом. (профспілки вже давно співпрацюють з НСПП в рамках укладеної між ними угоди, що сприяє вирішенню конфліктних ситуацій).

Ігорь Чуб висвітив кілька актуальних питань, що стосуються реалізації на практиці Положення про порядок формування і затвердження вимог найманих працівників і профспілок, а також Положення про порядок реєстрації НСПП висунутих найманими працівниками і профспілками вимог та колективних трудових спорів (конфліктів). Насамкінець зустрічі І.Чуб відповів на запитання представників профспілок.

Учасники заходу обговорили шляхи подальшої взаємодії.

Прес-центр Обласного об’єднання профспілок