Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

Resize_of_1394090713_1393883760_3_3Від імені профспілкових органів Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України були направлені звернення до державних органів влади, народних депутатів України – представників Дніпропетровщини у ВР з проханням ініціювати внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.2011р. № 373 про встановлення педагогічним працівникам надбавки за престижність праці у фіксованому розмірі 30 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати).

Отримано відповідь від народного депутата України Дмитра Шпенова, який повідомив: «Шановні педагогічні працівники! Цілковито погоджуюсь із Вами, що розмір заробітної плати педагогічного працівника не повинен залежати від місця розташованого закладу освіти. В даному випадку цьому не має розумних пояснень. Мною направлене відповідне депутатське звернення до Кабінету Міністрів України ( копія додається). За результатом отримання відповіді, поінформую Вас."

 

V_419669_page-0001

V_9669_page-0002