Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

CN_00022196Згідно з планом роботи Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України наприкінці лютого у Будинку профспілок було організовано й проведено семінар-навчання новообраних голів профспілкових організацій.

Роботу семінару розпочав голова обласної організації Профспілки Сергій Козорог. У своєму виступі він акцентував увагу про роль профспілкових організацій у здійснені захисту соціально економічних прав членів Профспілки у сучасних умовах.

У ході семінару розглядались питання організаційної основи побудови та діяльності Профспілки; питання умов оплати праці та соціальних гарантій в закладах освіти, права профспілкових організацій, членів Профспілки , відповідальність роботодавців, питання фінансової діяльності профспілкових організацій з урахуванням змін до законодавчих актів України.

Працівники апарату обласного комітету Профспілки підготували методичні збірки на допомогу профспілковому активу з актуальних питань профспілкової роботи.

На завершення семінару учасники заходу мали можливість поспілкуватися та отримати відповіді на запитання.

 

CN_010221_0388

CN_020221_0396

CN_030221_0394

CN_040221_0389

CN_0502213627