Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

N_0002218324 лютого 2021 року відбулася нарада з головами районних та територіальних профспілкових організацій з питань діяльності профспілкових організацій в умовах децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування.

Нараду відкрив голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України - Сергій Козорог, який окреслив роль та завдання профспілок у здійсненні конкретних  кроків по ефективній взаємодії профспілкових організацій з органами місцевого самоврядування.

Учасники наради обмінялися досвідом по практичному вирішенню питань збереження профспілкового членства, відстоювання профспілкою прав працівників, збереження робочих місць, налагодження соціального діалогу.

Також, на нараді розглядались питання прав, повноважень та гарантій діяльності профспілкових організацій, розвитку соціального партнерства, ведення колдоговірної роботи, мотивації профспілкового членства.

Нарада пройшла конструктивно, на високому організаційному рівні

 

N_010221

N_020221

N--030221

N_050221