Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1613592732_20210216_113851У режимі відеоконференції відбулося VII засідання Ради Федерації профспілок України. Члени Ради, у контексті підготовки проектів документів чергового з’їзду ФПУ, обговорили питання забезпечення ефективного соціально-економічного захисту людей праці, подальшого розвитку соціального діалогу та профспілкового руху, досягнення соціальної справедливості тощо.

Рада ФПУ прийняла рішення провести VIII з’їзд Федерації профспілок України у Києві 24 березня 2021 року.

З доповіддю «Про Стратегію діяльності ФПУ на 2021-2026 роки «Час дій та якісних змін» виступив Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий.

Він зокрема зазначив, що Комісія Ради ФПУ з напрацювання пропозицій до проекту Стратегії вважає, що для Федерації профспілок України – найчисельнішого національного профоб’єднання – притаманним є визначення місії, пріоритетів, цілей і завдань у формі Стратегії.

Окрім того, Голова ФПУ повідомив, у Стратегії ставиться завдання підвищити статус Академії праці, соціальних відносин і туризму і перетворити її з виключно навчального закладу для студентів на потужний науково-методичний і дослідницький центр з розвитку профспілкового руху, підготовки і перепідготовки профспілкових кадрів та активу.

Григорій Осовий підкреслив у своєму виступі, що Комісія Ради продовжує роботу і врахує всі пропозиції членських організацій та експертів до проекту Стратегії.