Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

s_000221_036611 лютого 2021 відбувся заключний семінар бухгалтерів профспілкових організацій галузі.

В роботі семінару прийняли участь бухгалтери з регіональної організації профспілки працівників Національної академії наук України. Голова обласного комітету Профспілки Козорог Сергій відкрив семінар та привітав бухгалтера Нікопольської міської організації Профспілки з початком роботи бухгалтером профспілкової організації.

Після проведеного практичного заняття по складанню звіту неприбуткової організації та фінансової звітності зав. фінансовим відділом Волошина І.М. відповіла на запитання учасників семінару.

Роздатковий матеріал, який отримали учасники семінару допоможе їм у складанні фінансової та податкової звітності.

 

s_010221_0357

s_020221_0367

s_0302210352s_0402210347

s_050221_0373