Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

PO_000221300114230Сьогодні, 10 лютого  2021 року відбулося засідання президії обласного комітету Профспілки в режимі он-лайн із використанням програми ZOOM.

У роботі засідання президії взяли участь члени Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України .

На порядок денний винесено ряд питань, що потребують обговорення та затвердження. Питання викликали ділове обговорення, обмін думками серед членів президії.

З усіх питань були прийняті відповідні виважені рішення.

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ

ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ПРЕЗИДІЯ

ПОСТАНОВА

10 лютого 2021 р. Пр. № 05

 

Про підтримку звернення

Магдалинівської територіальної

організації Профспілки

 

Заслухавши інформацію голови Магдалинівської територіальної організації Профспілки, члена Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України Руденка І.П. щодо Постанови Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 № 23 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» (далі – постанова КМУ № 23), яка набрала чинності з 1 січня 2018 року, було внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.2011 № 373 «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування» (далі – постанова КМУ № 373), якими граничний розмір надбавки за престижність педагогічної праці збільшено з 20% до 30% посадового окладу (ставки заробітної плати). Але надбавку обмежено мінімальним розміром не менше 5%, який був відсутній у попередній редакції постанови Кабінету Міністрів України № 373.

Виходячи з вищевикладеного, враховуючи невдоволення, стурбованість та обурення серед педагогічних працівників у вирішенні даного проблемного питання президія обласного комітету працівників освіти і науки України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Підтримати пропозицію президії Магдалинівської територіальної організації Профспілки щодо звернення до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Міністерства освіти і науки України, народних депутатів України «Щодо встановлення, починаючи з 2021 року, фіксованого розміру надбавки у розмірі 30% посадового окладу (ставки заробітної плати) всім педагогічним працівникам незалежно від джерел фінансування».

2. Головам профспілкових організацій обласної організації Профспілки провести необхідну роботу в організаційних ланках по направленню відповідних звернень від профспілкових організацій.

3. Інформацію про проведену роботу надати до обласного комітету Профспілки.

Додаток : звернення до Прем’єр-міністра України Шмигаля Д. А., Міністра освіти і науки України Шкарлета С. М., Голови Верховної Ради України Разумкова Д .О., Голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Бабака С.В., Голови підкомітету з питань раннього розвитку та дошкільної освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Воронова В. А., Голови підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Гришиної Ю. М., Голови підкомітету з питань освіти впродовж життя та позашкільної освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Грищука Р. П., члена Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Кириленка І. Г., Голови підкомітету з питань професійно-технічної та фахової передвищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Коваль О. В., Заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Колебошина С. В., Голови підкомітету з питань науки та інновацій Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Колюха В. В., Голови підкомітету з питань загальної середньої, інклюзивної освіти та освіти на тимчасово окупованих територіях Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Лис О. Г., Першого заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Лукашева О. А., члена Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Павленка Р. М., народних депутатів України – представників Дніпропетровщини у ВР Бородіна В.В., Бужанського М.А., Германа Д.В., Демченка С.О., Дмитрієва С.О., Захарченка В.В., Зінкевич Я.В., Зуева М.С., Кабаченка В.В., Каптєлова Р.В., Кисилевського Д.Д., Кіселя Ю.Г., Корявченкова Ю.В., Криворучкіна О.В., Лічман Г.В., Медяника В.А., Мисягіна Ю.М., Неклюдова В.М., Нестеренка К.О., Потураєва М.Р., Припутені Д.С., Северина С.С., Трухіна О.М., Чорного Д.С., Шпенова Д.Ю.

Голова обкому Профспілки Сергій Козорог

 

PO_020221

PO_010221114230

PO_030221_114331

PO_040221_123419

PO_050221

PO_060221400