Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

c_009219 лютого відбувся черговий семінар бухгалтерів районних та територіальних організацій Профспілки.

Семінар відкрив голова обласного комітету Профспілки Козорог С.Б., який ознайомив слухачів з актуальними питання профспілкової діяльності та привітав бухгалтерів, які будуть працювати в профспілковій організації галузі.

Учасники семінару ознайомились з основними аспектами фінансової діяльності профспілкових організацій та порядком складання звітності неприбутковою організацією.

Наступний семінар для бухгалтерів профспілкових організацій відбудеться 11 лютого  2021 року.

 

Фінансовий відділ

 

c_02921

c_01921_0320

c_03921

c_04921

c_05921