Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

ccb_0002214 лютого 2021 року розпочався цикл семінарів для бухгалтерів профспілкових організацій області. Сьогодні навчалися бухгалтери закладів вищої освіти ІІІ –ІУ рівнів акредитації, Марганецької міської, Павлоградської міської , Жовтоводської міської, Кам’янської міської організацій Профспілки та районних організацій Профспілки м. Дніпра.

Тема семінару: «Податкові зміни щодо складання звітності профспілковими організаціями галузі»

Завідуюча фінансовим відділом Волошина І.М. провела практичне заняття щодо складання звітів про використання доходів в неприбуткових організаціях та фінансового звіту  форма  №1-мс і форма №2- мс. Учасники семінару привітали колег – бухгалтерів, які прийшли працювати в профспілкові організації нашої галузі.

Наступний семінар для бухгалтерів районних, територіальних організацій Профспілки відбудеться 9 лютого 2021 року.

Фінансовий відділ

cb_0100221

ccb_020221

ccd_030221

ccb_040221