Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1394090713_1393883760_3_318 січня 2021 р. у зв’язку із загостренням соціальної ситуації через підвищення тарифів на газ, електроенергію та комунальні послуги співголова обласної тристоронньої соціально-економічної ради, голови обласних організацій  Дніпропетровського облпрофоб’єднання  звернулися до керівництва області і Федерації організацій роботодавців з інформацією щодо надісланої профспілками з цього приводу Заяви до уряду з вимогою припинення тарифного геноциду та стосовно необхідності спільного напрацювання пропозицій щодо удосконалення державної цінової політики в енергетичному секторі і посилення соціального захисту населення.

Соціальні партнери - обласна рада та Федерація організацій роботодавців підтримали звернення профспілок до керівництва держави. Зокрема, у відповіді профспілкам в.о. керуючого справами виконавчого апарату облради В.Тюріна повідомляється, що за результатами засідання робочої групи обласної ради щодо аналізу ситуації, пов’язаної зі зростанням цін на енергоресурси та тарифів на житлово-комунальні послуги, Дніпропетровська обласна рада направила листи до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з пропозиціями вплинути на ситуацію та захистити громадян України від зростання цін на комунальні послуги, додавши пропозиції, які сприятимуть підвищенню впливу органів місцевого самоврядування щодо захисту прав споживачів у сфері централізованого водо- та теплопостачання.

171_31