Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

PR_03122028.12.202028 грудня 2020 року відбулося останнє в цьому році засідання президії. Були підведені підсумки роботи обласного комітету Профспілки за 2020 рік.

Голова обласного комітету Профспілки Сергій Козорог проінформував про проведення IX з’їзду Профспілки працівників освіти і науки України та рішення, які були прийняті на ньому. На порядок денний засідання президії були винесені актуальні питання роботи обласної організації Профспілки. Питання викликали ділове обговорення, обмін думками серед членів президії. Жвава дискусія відбулася з питання щодо ситуації, яка склалася у районних організаціях Профспілки        м. Дніпра.

З усіх питань були прийняті відповідні виважені рішення.