Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1608751374_imidz-010-of-010Делегати IX з’їзду Профспілки працівників освіти і науки України, що відбувся 17 грудня 2020 року, прийняли звернення до влади із вимогами щодо забезпечення галузі освіти належним фінансуванням та увагою.

Від імені делегатів IX з’їзду Профспілки звернення за підписом Голови Профспілки Георгія Труханова було спрямовано до Верховної Ради України.

У документі делегати IX з’їзду Профспілки вимагають забезпечення освітньої галузі видатками відповідно до статті 78 Закону України «Про освіту» у розмірі не менше 7% від ВВП, у тому числі необхідними для реалізації норм статті 61 та Прикінцевих і перехідних положень закону «Про освіту», а також статті 36 закону «Про наукову і науково-технічну діяльність» щодо підвищення з 1 січня 2021 року посадових окладів та ставок заробітної плати педагогічних, науково-педагогічних і наукових працівників за коефіцієнтом 1,5 замість підвищення, за постановою Уряду № 822, яку було відтерміновано до 31 грудня 2021 року.

Делегати IX з’їзду Профспілки також вимагають:

забезпечення місцевих бюджетів освітньою субвенцією у повному розмірі з її розподілом між бюджетами територіальних громад та обласними бюджетами залежно від фактичної, а не розрахункової, кількості класів у закладах загальної середньої освіти та відповідних закладах професійно-технічної та фахової передвищої освіти;

підвищення розміру мінімальної заробітної плати з липня 2021 року для працівників бюджетної сфери, серед яких понад 1,3 млн. освітян, замість його відтермінування на грудень 2021 року;

запровадження обов'язкового державного страхування на випадок захворювання коронавірусною хворобою працівників закладів освіти з відповідними фінансовими ресурсами, а також передбачення відповідних видатків у «Фонді боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками на період дії карантину» на фінансування потреб закладів освіти.

Делегати IX з’їзду Профспілки розраховують на взаєморозуміння та підтримку народними депутатами України позиції Профспілки та висловлюють готовність, дотримуючись соціального діалогу, до відстоювання цих конституційних та законодавчо встановлених норм у разі їх недотримання, застосовуючи всі дозволені законодавством форми та методи.

Такі ж звернення були спрямовані до Кабінету Міністрів України та до Президента України.

 

 

Завантажити звернення до Парламенту delegati-zvernennya-do-vru-vd-9-zyizdu.pdf [192,64 Kb]

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України