Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

PR_0012208 грудня 2020 року у режимі відеоконференції відбулося засідання президії обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України.

Учасники ZOOM-президії обговорили актуальні питання, що стосуються роботи профорганізації.: про план роботи Дніпропетровського обкому Профспілки, про проект бюджету обласного комітету, про дату , час та регламент проведення пленуму обласного комітету Проофспілки

Голова обкому Профспілки Козорог С.Б. також поінформував про ініціативу Харківської обласної організації Профспілки, яка зареєструвала петицію до Кабінету Міністрів України щодо збільшення тривалості щорічної основної відпустки до 56 календарних днів педагогічним працівникам закладів дошкільної освіти: директорам, завідувачам, вихователям-методистам, музичним керівникам, інструкторам з фізкультури, практичним психологам, соціальним педагогам. Він закликав підтримати петицію, як ще один інструмент відстоювання прав членів профспілки.

Засідання президії пройшло в атмосфері конструктивного обговорювання питань порядку денного.

 

PR_011220

PR_021220

PR_031220

PR_041220