Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

PP_001120Сьогодні, 18 листопада 2020 року, в режимі відеоконференції відбулося засідання президії обкому Профспілки працівників освіти і науки України.

Відкриваючи роботу президії голова обкому Профспілки Сергій Козорог підкреслив, що в умовах карантинних обмежень, нагальні питання  захисту прав та гарантій освітян потребують оперативних рішень, тому працюємо в режиме онлайн, але не менш чітко та ефективно.

На порядок денний винесено ряд питань, серед яких: скликання ІІ пленуму обласного комітету Профспілки, шляхи реорганізації організаційної структури Профспілки в умовах реформування місцевого самоврядування та територіального устрою країни, облікова політика та організація бухгалтерського обліку обкому Профспілки, заохочення студентської молоді – членів Профспілки обласної організації та інші.

Після обговорень, жвавих дискусій та внесення пропозицій президія прийняла відповідні рішення з усіх питань порядку денного.

 

PP_011120

PP_031120

PP_041120

PP_051120PP-061120