Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1604485553_dlya-saytuПрофспілкою надано пропозиції до законопроекту «Про професійну (професійно-технічну) освіту», реєстраційний        № 4207 від 12.10.2020.

 

Їх положення спрямовано на підтримку педагогічних працівників закладів професійно-технічної освіти, учнів цих закладів, неприпустимості конкурсного відбору на здобуття робітничих професій, безоплатного здобуття кваліфікації робітника, повної виплати заробітної плати учням за час виробничої практики тощо, унормування питань оплати праці, робочого часу, пенсійного забезпечення, тривалості відпусток працівникам тощо.

ЦК Профспілки розраховує на врахування пропозицій при опрацюванні проекту закону «Про професійну (професійно-технічну) освіту», що забезпечить дотримання вимог Конституції України, Кодексу законів про працю України, Закону України «Про освіту», міжнародних актів щодо доступності і безоплатності професійно-технічної освіти в державних і комунальних навчальних закладах, її розвиток, а також недопущення звуження трудових, соціально-економічних прав та інтересів працівників та учнів цих закладів.

У Верховній Раді України зареєстровано альтернативний законопроект «Про професійну освіту», реєстраційний № 4207-1 від 26.10.2020, оцінку якому надано учасниками IX пленуму ЦК Профспілки, що відбувся 3 листопада, яка полягає у неприпустимості знищення такої ланки освіти, як фахові коледжі.

 

Завантажити документ list-spo_-4204.pdf [246,63 Kb]

Управління соціально-економічного захисту ЦК Профспілки