Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1603877561_1280x800-schoolonline.b0bТ.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет заявив, що студентам, які виїдуть з гуртожитків через перехід вишів на дистанційне навчання, повернуть сплачені кошти за проживання. Або ж ці кошти можуть врахувати в майбутні платежі за проживання. Про це розповів Шкарлет в ефірі одного з телеканалів.

«Була рекомендація ректорам щодо повернення коштів тим студентам, які виїхали з гуртожитків із обов’язковим збереженням місця поселення та поверненням коштів за непрожитий у гуртожитку час», – сказав він.

Раніше МОН рекомендував ректорам вишів повернути гроші тим студентам, які виїхали з гуртожитків з обов'язковим збереженням місця поселення. Для цього студент повинен написати заяву. В такому випадку йому повернуть кошти або зарахують їх на наступний період проживання.

Зокрема, мають повернути кошти за непрожитий в гуртожитку час. Адже у Міносвіти рекомендували школам піти на дистанційне навчання на місяць з 15 жовтня.

До слова, рекомендація МОН про перехід вишів на дистанційне навчання та виселення студентів з гуртожитку на цей час не стосується сиріт, студентів з регіонів з червоним рівнем епідемічної небезпеки, іноземних громадян та осіб без громадянства, а також студентів, які поєднують навчання з роботою.

 

За матеріалами – 24 канал