Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

IMG-4d23d-V-3008 жовтня 2020 року відбулася ХХ звітно-виборна конференція Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

На конференції були присутні: директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА О.В Полторацький, голова Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок В.П. Дубіль. Делегати конференції заслухали звіт про роботу обласного комітету обласної організації Профспілки за період з квітня 2015 року до жовтня 2020 рок, визнали роботу обласного комітету задовільною, затвердили звіт ревізійної комісії. Учасники конференції обговорили нагальні питання: підвищення соціального статусу освітян, особливості роботи в умовах територіального реформування, перспективи реалізації статутних завдань та інші питання.

Головою Дніпропетровської обласної організації Профспілки делегати одностайно обрали Козорога Сергія Борисовича.

Конференція обрала делегатів на ХXІV обласну міжспілкову конференцію, IX з’їзд Профспілки, підтвердила повноваження членів комітету обласної організації Профспілки.

Вітаємо!

IMG-cc8e1-V-400

FB_IMG_5919-400

IMG-04d23d-V-400

IMG-4ea4-V-400

FB_IMG_7179-400

IMG-63f8e-V-400