Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

pok_000920_35929 вересня 2020 року відбулося розширене засідання президії обкому Профспілки працівників освіти і науки України. В умовах карантинних обмежень учасники дотримувались встановленої соціальної дистанції, маскового режиму.

На порядок денний було винесено ряд актуальних питань, серед яких:

дотримання безпечних умов праці під час карантину, про хід звітно-виборної кампанії в обласній організації Профспілки в умовах запровадження карантинних заходів, про дії обласної організації Профспілки в умовах реформи місцевого самоврядування .

На засіданні активно обговорювалося питання щодо реорганізації структури обласної організації Профспілки. Були розроблені та затверджені пропозиції з цього питання.

Прийнято рішення про проведення ХХ звітно-виборної конференції Дніпропетровської обласної організації Профспілки 15 жовтня 2020 року.

Результатом плідної роботи, стали виважені рішення і постанови.

 

pok_010920

pok_020920

pok-030920