Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1598543225_1597916782_distancijne-navchannja-na-2-tizhniМіністерство охорони здоров’я запроваджує низку протиепідемічних заходів для безпечного навчання учнів та студентів, а також роботи працівників навчальних закладів під час освітнього процесу. Про це під час брифінгу МОЗ заявив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Ми рекомендуємо максимально обмежити пересування учнів між навчальними класами/аудиторіями, використовувати всі входи й виходи та розробити спеціальні маршрути для уникнення скупчень дітей. Також рекомендовано проводити уроки з інтервалом у 15 хвилин», – повідомив Максим Степанов.

За словами очільника МОЗ, учні або студенти, в яких під час навчання виявили ознаки захворювання, мають надіти маску та бути ізольованими в окреме приміщення. Після цього інформуються батьки, і приймається узгоджене рішення про транспортування дитини у медичний заклад. Приміщення, де перебував хворий, треба ретельно провітрити та дезінфікувати.

Якщо в класі є підтверджений випадок захворювання на COVID-19 в одного з учнів чи студентів, весь клас або група йде на самоізоляцію. Таке рішення приймає епідеміолог на основі епідеміологічного дослідження.

Крім цього, у шкільних їдальнях заборонено організовувати харчування дітей за принципом «шведського столу» та самообслуговування. Навчальний заклад має скласти графік годування та забезпечити дистанцію в 1,5 метра між столами.

За столом водночас має перебувати не більше чотирьох учнів або студентів. Працівники їдалень повинні працювати в захисних масках і одноразових рукавичках.

Працівники, які видають страви, зобов'язані використовувати захисні окуляри або щитки.

Адміністрація навчального закладу має скласти розклад харчування для різних класів, щоб уникнути скупчень у приміщенні.

Окремо наголошуємо, що всі ці правила діють для вищих та середніх навчальних закладів країни.

 

За матеріалами – Міністерства охорони здоров’я України