Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1597764600_foto

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України спрямувала звернення до Кабінету Міністрів України та Міністерства освіти і науки України з приводу фінансового забезпечення проведення профілактичних медичних оглядів педагогічних працівників, які зобов’язані проходити їх періодично відповідно до законодавства.

 

На адресу Профспілки приходять численні звернення спілчан-освітян, які мають проходити обов’язкові медичні огляди перед початком нового навчального року і змушені оплачувати їх за власний рахунок, що є неприпустимим.

Пунктом 2 Порядку проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів та видачі особистих медичних книжок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2001 № 559, передбачено, що витрати закладів та установ охорони здоров’я, пов’язані з проведенням обов’язкових медоглядів працівників бюджетних установ та організацій, покриваються за рахунок коштів, передбачених кошторисом на утримання відповідного закладу та установи охорони здоров'я.

При цьому працівники, які проходять медичні огляди, відшкодовують лише вартість бланка особистої медичної книжки закладам та установам охорони здоров'я, які проводитимуть обов'язкові медичні огляди або придбавають бланк за власні кошти.

Проте, як зазначається у зверненнях спілчан, у зв’язку з впровадженням медичної реформи та пов’язаною з нею реорганізацією закладів охорони здоров’я, які не в змозі фінансово забезпечити проведення медичних оглядів працівників освіти, а також незабезпеченістю коштами на цю мету місцевих бюджетів, працівники змушені оплачувати відповідні медичні послуги за власний рахунок, що є неприпустимим.

У зв’язку з початком навчального року в умовах карантину, запровадженням посилених протиепідемічних заходів щодо протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та необхідністю забезпечення безпечних для здоров’я учасників навчального процесу умов роботи і навчання, ЦК Профспілки наполягає на вжитті необхідних заходів щодо обов’язкового проведення безоплатно медичних оглядів для працівників освіти.

 

 

Завантажити звернення kmu-medichn-oglyadi-2020.pdf [176,27 Kb]

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України