Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1331564816_minfinЗаступник Голови Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Романюк взяв участь у роботі наради Міністерства фінансів України, Федерації профспілок України, галузевих профспілок щодо виконання доручень Прем’єр-міністра України, даних за підсумками зустрічі М. Азарова з профспілками 27 січня цього року.

Мінфін представив директор Департаменту фінансування соціальної сфери Олександр Шнипко.

Серед багатьох нагальних проблем бюджетної сфери, на зустрічі було вкотре озвучено актуальні питання, що турбують освітянську профспілку в першу чергу.

Зокрема, Сергій Романюк наголосив на необхідності забезпечення навчальних закладів необхідними видатками для оплати праці в 2012 році, у зв’язку із недостатністю обсягів у Державному та місцевих бюджетах на весь рік, скорочення розриву між І тарифним розрядом ЄТС та мінімальною зарплатою для визначення розмірів посадових окладів працівникам галузі та встановлення пенсій освітянам на рівні 80 % заробітної плати.

Сторони домовилися що до наступної зустрічі, яку заплановано на 28 березня, Міністерство фінансів України прорахує фінансову частину піднятих питань.

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України