Z_novim_2020

Шановні колеги!

Президія Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки щиросердно вітає Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Зичимо щоб Новий Рік був бажаним у Вашому домі і принес Вам, Вашим родинам щастя, здоров'я, натхнення на добрі справи, успіхи в роботі.

Нехай Різдвяні свята подарують Вам духовне відродження, мудрість, благополуччя. Щедрих Вам новорічних та різдвяних свят, привітної долі та щасливого Нового року!

Всім добра і блага!

Президія Дніпропетровського обласного комітету

Профспілки працівників освіти і науки України

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

1331564816_minfinЗаступник Голови Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Романюк взяв участь у роботі наради Міністерства фінансів України, Федерації профспілок України, галузевих профспілок щодо виконання доручень Прем’єр-міністра України, даних за підсумками зустрічі М. Азарова з профспілками 27 січня цього року.

Мінфін представив директор Департаменту фінансування соціальної сфери Олександр Шнипко.

Серед багатьох нагальних проблем бюджетної сфери, на зустрічі було вкотре озвучено актуальні питання, що турбують освітянську профспілку в першу чергу.

Зокрема, Сергій Романюк наголосив на необхідності забезпечення навчальних закладів необхідними видатками для оплати праці в 2012 році, у зв’язку із недостатністю обсягів у Державному та місцевих бюджетах на весь рік, скорочення розриву між І тарифним розрядом ЄТС та мінімальною зарплатою для визначення розмірів посадових окладів працівникам галузі та встановлення пенсій освітянам на рівні 80 % заробітної плати.

Сторони домовилися що до наступної зустрічі, яку заплановано на 28 березня, Міністерство фінансів України прорахує фінансову частину піднятих питань.

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України