Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

op_000620Відповідно до наказу департаменту від 27.11.2018 р. №649/0/212-18 «Про проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності в установах та закладах освіти області у 2019-2021 роках» 23, 24,25 червня 2020 року було продовжено обласну виїзну модель навчання та перевірки знань із питань охорони праці та безпеки життєдіяльності посадових осіб закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти Покровського, Петропавлівського районів та міста Першотравенськ Дніпропетровської області. Всього навчанням охоплено було охоплено 195 осіб.

Цей захід зібрав представників освіти щоб організовувати безпечні та нешкідливі умови навчання, праці та виховання учасників освітнього процесу, підвищувати кваліфікації посадових осіб з питань охорони праці, пожежної та радіаційної безпеки, гігієни праці та виробничої санітарії, цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях.

Учасники успішно склали теоретичну частину та отримали посвідчення.

 

op_010620

op_020620

op_030620

op_040620op_050620