Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

pr_000620I_54e7a13-V24 червня 2020 року відбулося засідання президії обласного комітету Профспілки президії через програму Zoom.

В.о. голови обласної організації Профспілки Сергій Козорог довів інформацію по виконанню п.3 Плану дій ФПУ, яким запропоновано профорганізаціям усіх рівнів надіслати звернення до Голови Верховної Ради щодо неприпустимості прийняття Парламентом законопроекту № 2681. Члени президії підтримали рішення ФПУ про проведення 30 червня 2020 інформаційних пікетів за участю представників галузевих профспілок в обласних центрах України.

Були також розглянуті питання щодо діяльності дитячих закладів оздоровлення влітку 2020 року, про хід звітно-виборної кампанії в обласній організації Профспілки в умовах карантину та цілий ряд інших питань.

Були підведені  підсумки роботи президії за І півріччя 2020 року.